Санаторій Лазурний

Україна. Бердянськ. Санаторій Лазурний. Україна. Бердянськ. Санаторій Лазурний.
 • Ціна: від 90 грн.
 • Кількість місць: 1029
 • Заснований: 1972
 • Споруда: 4, 12 поверхів

Санаторій Лазурний на Азовському морі є улюбленим місцем відпочинку батьків з дітьми завдяки своєму вдалому розташуванню. Відпочиваючих приваблює піщаний пляж і пологий спуск у воду, м'який степовий клімат, а той факт, що Лазурний - ще й відома бальнеологічна оздоровниця, лише додає популярності санаторію.

Опис

Розміщення

Один з кращих комплексів курорту Бердянськ санаторій Лазурний знаходиться в межах міста, що значно розширює можливості культурного відпочинку. Міські парки та пам'ятники архітектури, фонтани і мальовничі вулички радують око, а діти з захопленням згадуватимуть похід до місцевого дельфінарію, аквапарк чи зоопарк. Пляжі Бердянської коси, біля основи якої височіють корпуси пансіонату, славляться дрібним піском і теплим мілководдям, де так люблять плескатися малюки.

Інфраструктура

Крім 12-поверхового житлового корпусу і семи невеликих спальних корпусів на території комплексу розташована діюча церква Святого Пантелеймона-Цілителя, триповерхова їдальня, адміністративний і лікувальні корпуси, п'ятиповерхова поліклініка з бальнеогрязелікарнею, бювет з мінеральною водою і Палац культури з власним кінозалом. До послуг відпочиваючих бібліотека та відеосалон, кафе і бар, більярд і дискотека. Всі бажаючі можуть відвідати ресторан, магазин сувенірної продукції, екскурсійне бюро, банк і поштове відділення. Особливою любов'ю постояльців користується оздоровчий центр, де розташовані відкритий і закритий басейни, бар, фітнес-зал і сауна.

Територія

У тіні паркової рослинності, серед квітучих клумб і чагарників укриті численні спортивні майданчики, дитяча ігрова зона, тенісні корти. Для маленьких гостей курорту працює прокат машинок.

Пляж

Санаторій Лазурний, ціни на проживання в якому приємно дивують в порівнянні з курортами Криму, має у своєму розпорядженні два піщані пляжі. Один з них, «малий», розташований в 400м від входу в пансіонат на березі Бердянської затоки, має пологий спуск у море і невелику глибину біля берега. Другий знаходиться на початку Бердянської коси між озерами Довге і Червоне. Море там чистіше, глибше і прохолодніше. Обидва пляжі повністю обладнані, працює пункт прокату водних атракціонів.

Адреса: Україна, м. Бердянськ, вул. Волкова.

Номери

Корпус 11, 12Двомісний двокімнатний Люкс

У номері: роздільні кімнати, меблі, телевізор, холодильник, два кондиціонери, чайник, лоджія обладнана пластиковими меблями, санвузол роздільний.

Санаторий Лазурный БердянскОднокімнатний одномісний ПК

У номері: меблі (двоспальне ліжко), телевізор, холодильник, кондиціонер, санвузол (душ, туалет, умивальник).Однокімнатний двомісний ПК

У номері: меблі (двоспальне або два односпальні ліжка), телевізор, холодильник, кондиціонер, санвузол (душ, туалет, умивальник).Однокімнатний двомісний (2-4 поверх)

У номері: меблі (двоспальне або два односпальні ліжка), телевізор, холодильник, санвузол (душ, туалет, умивальник).Однокімнатний двомісний (1 поверх)

У номері: меблі (двоспальне або два односпальні ліжка), телевізор, холодильник, санвузол (душ, туалет, умивальник).Двокімнатний тримісний ПК

У номері: меблі, лоджія, телевізор, холодильник, кондиціонер, санвузол (душ, туалет, умивальник).Двокімнатний тримісний

У номері: меблі, лоджія, телевізор, холодильник, санвузол (душ, туалет, умивальник).Блокові (2 +2) номери (2-4 поверх)

У номері: меблі, лоджія, холодильник на блок, санвузол роздільний.Блокові (2 +2) номери (1 поверх)

Корпус 5Двокімнатний двомісний ПК

У номері: меблі, телевізор, холодильник, кондиціонер, лоджія, санвузол (душ, туалет, умивальник).Двокімнатний тримісний ПК

У номері: меблі, телевізор, холодильник, кондиціонер, лоджія, санвузол (душ, туалет, умивальник).Двокімнатний тримісний

У номері: меблі, телевізор, холодильник, кондиціонер, лоджія, санвузол (душ, туалет, умивальник).Корпус 6Однокімнатний двомісний ПК

У номері: меблі, телевізор, холодильник, кондиціонер, лоджія, санвузол (душ, туалет, умивальник).Однокімнатний двомісний (2-4 поверх)

У номері: меблі, телевізор, холодильник, лоджія, санвузол (душ, туалет, умивальник).Однокімнатний двомісний (1 поверх)

У номері: меблі, телевізор, холодильник, лоджія, санвузол (душ, туалет, умивальник).Однокімнатний одномісний покращений (4 поверх)

У номері: меблі, телевізор, холодильник, лоджія, санвузол (душ, туалет, умивальник).Однокімнатний одномісний (2-3 поверх)

У номері: меблі, телевізор, холодильник, лоджія, санвузол (душ, туалет, умивальник).Однокімнатний одномісний (1 поверх)

У номері: меблі, лоджія, санвузол (душ, туалет, умивальник).

Лікування

Лазурний - санаторій, відгуки про який повні слів подяки відпочиваючих. Однак головна його цінність в унікальній природній цілющій базі, яка з успіхом застосовується для лікування таких захворювань:

 •      периферичної нервової системи;
 •      органів опори і руху;
 •      серцево-судинної системи;
 •      органів травлення;
 •      органів дихання;
 •      ендокринної системи і порушень обміну речовин;
 •      запальних гінекологічних, шкірних захворювань і захворювань чоловічих статевих органів.

Широкий спектр показань для лікування обумовлений комплексним застосуванням природних факторів: мінеральних вод, цілющих грязей у поєднанні з м'яким кліматом і свіжим морським повітрям. На базі пансіонату функціонують два реабілітаційних відділення:

 •      для дорослих і дітей (в супроводі батьків), які страждають на цукровий діабет;
 •      для хворих, що перенесли операції на органах травлення.

Ціни

Ціни на 2017 рік

error. Try again later

У вартість входить: проживання, користування пляжем.

Діти: приймаються з 4х років, при розміщення на додатковому місці (розкладачка) - знижка 20% від вартості проживання.

Додатково, при поселенні, сплачується туристичний збір у розмірі 1% від вартості проживання за весь період відпочинку (Податковий кодекс України. Стаття 268).

Забронювати