Місця, де виконуються бажання

Місця, де виконуються бажання

У ці місця їдуть з усього світу, щоб потерти, доторкнутися, сплюнути, помолитися чи провести будь-які інші маніпуляції, які гарантовано виконають найзаповітніше бажання. Напередодні Нового року Allbooking.com.ua розповідає, куди варто поїхати в наступному році, щоб здійснилася мрія.

Бухта Петра-ту-Роміу Пафос, Кіпр

Що зробити: проплисти навколо скелі вночі, щоб уникнути денної години пік, а під час повного місяця ще й підзарядитися магічною енергією місця (якщо вірити легендам) або просто скупатися при місячному світлі.

Стіна плачу Єрусалим, Ізраїль

Що зробити: написати бажання на папірці і засунути записку між каменів Стіни. Збуваються не лише загадані правовірними іудеями бажання.

Водоспад Ель-Лимон Півострів Самана, Домінікана

Що зробити: просто скупатися у водоспаді і чекати, коли на голову впаде валіза з мільйоном доларів. Отримати «лимон» на банківський рахунок або в іншій упаковці не можна: тільки валізу і тільки на голову.

Фонтан Треві Рим, Італія

Що зробити: кинути у фонтан монетку - щоб повернутися до Риму. Або дві - щоб познайомитися з італійцем. Або навіть цілих три - для того, щоб вийти заміж (мабуть, за гарантованого другий монеткою італійця).

7 джерел Родосу Острів Родос, Греція

Що зробити: роззутися і пройти босоніж по темному тунелю, по дну якого протікає крижаний струмок. Обережно: будьте готові надавати допомогу тим, у кого від холодної води звело стопу.

Парк Грінвіч Лондон, Великобританія

Що зробити: Встати на лінію нульового меридіана (за іншою версією встати над нею, щоб одна нога була в Західній півкулі, а друга - в Східному) і загадати бажання.

Карлів міст Прага, Чехія

Що зробити: або взятися однією рукою за Яна Непомуцького, а інший за собачку на рельєфах моста (їх ви дізнаєтеся по отполірованності), або покласти руку на хрест з п'ятьма зірками на мармуровій дошці і загадати бажання.

Станція метро «Площа Революції» Москва, Росія

Що зробити: потерти рукавом ніс бронзового пса - це гарантує удачу на іспитах. Якщо навчання в голову не йде, треба помацати ногу студентки з книгою - це допомагає забути нещасливе кохання.

Замок Бларни Ірландія

Що зробити: поцілувати «камінь красномовства». Обережно: ви можете заговорити по-англійськи з ірландським акцентом. Для решти бажань в замку є «Відьмина сходи», яку треба подолати із закритими очима.

Фонтан Леопольда Інсбрук, Австрія

Що зробити: потерти ногу бронзового Посейдона, що стоїть в центрі фонтану і загадати бажання. Обережно: шанси посковзнутися досить високі.

Будинок Діви Марії Туреччина

Що зробити: прив'язати стрічку або ганчірочку до грат біля цілющого джерела. За легендою, в цьому домі відбулося Успіння Богоматері, яка провела тут останні роки земного життя.

Терні Умбрія, Італія

Що зробити: помолитися мощам святого Валентина, щоб подружнє життя було щасливим. Його могила знаходиться в прекрасній базиліці, куди і понині приходять обізнані пари. А кожен лютий у Терні проходить Фестиваль закоханих.

Озеро Вагітній Діви Лангкаві, Малайзія

Що зробити: скупатися в озері, вода якого допомагає зачати дитину. Легенда свідчить, що одна бездітна пара нарешті виконала свою мрію після того, як подружжя ковтнули місцевої води. Озеро Вагітній Діви стало справжнім місцем паломництва для малайських сімейних пар, які бажають народити дитину.

Катакомби Святої Соломонії Пафос, Кіпр

Що зробити: зав'язати на «Дереві здоров'я» половину стрічку, щоб вилікуватися від усіх хвороб. А після випити води з цілющого джерела, який розташований глибоко під землею в катакомбах.