Курорти Карпат

Курорти Карпат

Карпати - це мальовничі гори, які розташовуються на території західної України. Щорічно тисячі туристів насолоджуються їх красою і цілющим впливом на організм. Відпочинок в Карпатах є прекрасним вибором, який дозволить не тільки отримати масу нових вражень, але і гарненько поправити здоров'я. Різноманіття мінеральних джерел і чисте гірське повітря, який приємно пахне хвоєю, дає можливість лікувати різні захворювання і проводити їх профілактику.

Карпати запрошують на відпочинок цілий рік. У зимовий час для шанувальників активного відпочинку працює ціла мережа гірськолижних курортів, найбільш популярні з яких Буковель, Яремче, Славське. П'ять місяців у році (з грудня по березень) вершини Карпатських гір вкриті снігом, тому який би курорт ви не вибрали, скрізь знайдеться місце для катання на лижах, санях, сноубордах. У найглухіших куточках Карпат, як гриби після дощу, ростуть підйомники. Тут створено все для максимального відпочинку душі і тіла. Гостям запропонують європейські умови проживання, прокат гірськолижного спорядження, консультації професіоналів, трансфер на джипах, смачну національну кухню, лазні та багато іншого.

У літній час тут можна насолодитися прогулянками по лісу, поїздками на квадроциклах і конях. Відпочинок в Карпатах в теплий сезон не менш чудовий. Можна приємно провести час в дерев'яних зрубах. Чай з цілющої води, настояний на травах, і цілюще гірське повітря поправлять здоров'я і налаштують на позитивний лад. Відвідування водоспадів (Шепіт, Женецький водоспад, водопал під Яремче) залишить масу яскравих вражень.

Бальнеологічні курорти Карпат - Трускавець та Моршин також дуже популярні. Вони поєднують в собі гірський відпочинок, бальнеологічний та кліматичний курорт, а також малолюдність і тишу.

У Карпати можна відправитися не лише за ледачим і розміреним готельним відпочинком. Досить популярні в даний час тури, що передбачають "дикий" лісовий відпочинок. На лоні чудової гірської природи далеко від метушливої цивілізації ви поринете в гармонійний і природний ритм життя.

Безліч приватних готелів і санаторіїв завжди з радістю зустрічають відвідувачів, оточуючи турботою і затишком. Санаторії Карпат розташовані в живописних гірських районах, відвідавши які хоч раз, ви вже ніколи не забудете. Однак якщо ж ви не переконались, спробуйте Полтава Крим - санаторій у Саках, який можливо, покаже вам іншу сторону відпочинку.