Італія

Європа. Італія. Європа. Італія.

Тури в Італію - це квінтесенція відмінного пляжного відпочинку, вигідного шопінгу, гірськолижних курортів і цікавих екскурсій.

Сама по собі Італія вже є пам'ятка. У країні багато замків. Наприклад, замок Валентино, визнаний однією з найяскравіших пам'яток Турина. Замок розташований в центрі однойменного парку в одному зі старих районів міста. З вікон відкривається вид на річку По, навколо будівлі пахнуть сади і квіткові насадження. Екскурсія сюди обов'язково сподобається романтикам і молодим парам.

Ще один замок, який заслуговує на увагу під час автобусного туру по Італії - замок Кастельвеккьо. Ця архітектурна пам'ятка була побудована в Вероні в VIII столітті. Замок виконував функцію оборонної фортеці, а пізніше тут була відкрита резиденція сім'ї Скала. Аристократи ховалися в замку за часів бунтів і нападів на місто.

Від замків перейдемо до храмам. Одним з найбільш знаменитих храмів Італії можна назвати Дуомо, розташований в Пізі. Цей кафедральний собор був зведений ще за часів Середньовіччя. На тлі будівлі ось уже кілька тисячоліть видніється легендарна Пізанська вежа.

Пізанська вежа була зведена на початку 12 століття. Приступаючи до будівництва, архітектори не врахували, що під вежею знаходиться глинистий грунт, який і став причиною її усадки і нахилу. Але ця архітектурна помилка швидше послужила вежі добру службу і сьогодні вона вважається однією з візитних карток Італії нарівні з Колізеєм.

Колізей давно нарекли символом Італії. Спочатку будівля називалося Амфітеатр Флавіїв, а нинішню назву йому було дано на честь статуї Нерона "колос", яка стоїть біля однієї зі стін будівлі. Амфітеатр був зведений в I столітті і тоді, щоб подивитися на саме грандіозний будинок в світі, в Рим почали з'їжджатися аристократи з усіх куточків римської імперії. На трибунах Колізею могло розміститися понад 50 тисяч глядачів.

Родзинкою вашого екскурсійного туру по Італії, звичайно ж, стане відвідування Венеції. Гуляючи по тутешнім вулицях, обов'язково загляньте на міст Ріальто. Це місце екскурсоводи називають одним із символів міста на воді. Свого часу Ріальто був першим мостом через венеціанський канал і сьогодні він визнаний найстарішим у Венеції.