Індія

Азія. Індія. Індія. Азія. Індія. Індія.

Ціна вказана за особу в двомісному номері

No data available.

* - натисніть на шапку таблиці для сортування турів до Індії за обраним критерієм.
** - використовуйте пошук в таблиці, щоб відфільтрувати тури, які Вас цікавлять (наприклад, 5* - тільки п'ятизіркові готелі).

Тури в Індію

Індія - країна найдавніших традицій, екзотичної природи, чайних плантацій і буддійських монастирів. Тури в Індію можуть стати справжнім одкровенням, і вже, напевно, ця країна здивує вас своїми контрастами і заворожить яскравими фарбами і східними ритуалами.

Любителі спокійного відпочинку в Індії відправляються на курорти Гоа і Керали: ви знайдете тут все, починаючи від пляжів із золотистим піском, і закінчуючи аквапарками і SPA-салонами. Популярні оздоровчі центри аюрведичної медицини: масаж зі спеціальними маслами, оздоровча йоги і медитації зміцнюють не тільки тіло, але й дух.

Відпочинок в Індії буде цікавий і тим, хто віддає перевагу активний спосіб життя: сафарі на верблюдах по мальовничій пустелі, рафтинг по річках Гімалаїв, подорож на каное по тихих затонів з крокодилами, дайвінг біля островів Нетрани і Гранд, ширяння на дельтаплані, піші прогулянки в гори і екстремальний гірський туризм.

Екскурсійні тури в Індію познайомлять вас із багатством історичних і духовних пам'яток. Делі дивує туристів пам'ятками різних епох, насамперед, це " Ворота Індії - велична арка, зведена в пам'ять про загиблих в Першу Світову війну, у підніжжя якої горить вічний вогонь. Біломармурова Гробниця Хумаюна побудована монголами в XVI столітті. Панорама міста відкривається з висоти прикрашеної орнаментом вежі Кутаб Мінару, що збереглася з XII століття, чи з південного мінарету найбільшої в Індії Мечеті Джама Масджід. Дивує архітектурою Храм Лотоса - це дійсно квітка лотоса з білого бетону і грецького мармуру. У місті безліч музеїв, починаючи від Тибетського будинку, де знаходиться колекція церемоніальних приладдя Далай Лами, закінчуючи Міжнародним Музеєм туалету.

Під час екскурсій по Бомби, Калькутті, Джайпурі та інших містах Індії вам напевно запропонують спробувати традиційну кухню, різноманітні спеції наповнюють індійські страви дивними смаковими відтінками.

І, звичайно, вас чекає казковий Тадж-Махал, побудований імператором Шах-Джаханом як символ сили любові в пам'ять про дружину Арджуманд Бану Бегум на прізвисько «Мумтаз-Махал». Цей красивий мавзолей будувався більше 20 років, його рельєфні плити прикрашені напівкоштовним камінням.

Все різноманіття пам'яток і красот Індії неможливо оглянути навіть за ціле життя, але наше агентство зробить все можливе, щоб під час туру по Індії ви могли доторкнутися до унікальної культури і найдавніших традицій цієї країни. Досвідчені менеджери, які регулярно відвідують Індію, допоможуть вам спланувати відпочинок, перейнятися величчю екзотичної природи і чарівністю східних міст, оберуть найкращі готелі та розроблять екскурсійну програму, запропонують доторкнутися до найдавнішої релігії: відвідати буддійський монастир і індуїстський храм. Наше агентство зробить ваш відпочинок в Індії наповненим пригодами і яскравими емоціями!

View the embedded image gallery online at:
http://allbooking.com.ua/india#sigFreeId41102973f9