Австрія

Європа. Австрія. Європа. Австрія.

Незважаючи на свої невеликі розміри, Австрія має величезну кількістю пам'яток. Перш за все це безліч архітектурних споруд, що мають високу історичну цінність, включаючи церкви, монастирі, фортеці, замки, палаци, музеї і міські споруди. Великий інтерес також представляють природні пам'ятки Австрії: міські парки і сади, національні заповідники, снігові гірські піки, ліси і озера.

До визначних пам'яток Австрії відносяться величезна кількість пам'ятників архітектури, густо розкиданих по всій площі країни. Який би віддалений куточок країни Ви б не вирішили відвідати, Вам все одно буде що подивитися і чим захопитися. Архітектура Австрії багатогранна, вона століттями вбирала в себе культуру і історію багатьох народів, які проживають на території країни. Якщо Ви вирішите пройтись вулицями Відня, столиці Австрії, зверніть свою увагу на такі архітектурні споруди як будівля парламенту, ратуша, Бургтеатр, будівля Віденської Опери; імператорський палац, готичний собор Святого Стефана. Багаті достопрімечтальностямі і інші великі міста Австрії - Грац, Лінц, Зальцбург, Інсбрук.

Велика кількість музеїв дозволяє детально вивчити історію цієї країни, насолодитися красою безцінних колекцій, побачити легендарні картини і предмети мистецтв. У Відні розташований один з найбільших музейних комплексів в Європі - Музейний квартал. Роботи багатьох ювелірів, скульпторів і художників можна побачити в Музеї історії мистецтв. Також серед туристів популярні австрійська галерея, музей техніки, музей фольклору та етнографії, музей XX століття, музей природної історії.

Не варто упускати можливості відвідати і природні пам'ятки Австрії. Прогулянка по Віденському лісі, Національному парку Нойзидлер Зеє або по березі Боденського озера залишать тільки найприємніші враження. Той, хто хоч раз відвідає Австрію, назавжди залишиться прихильником її краси.