Неділя, 13 грудня 2015 03:22

Зоопарк і акваріум Аль-Айна, Аль-Айн

Зоопарк і акваріум Аль-Айна, Аль-Айн

Один з найбільших зоопарків Близького Сходу, що виділяється своїми розмірами і різноманітністю мешканців - диких тварин із усього світу (1500 видів). Тут можна поспостерігати за рідкісними тваринами в умовах, наближених до їх звичному середовищі.

Відкрився зоопарк в 1969 році і поступово розрісся до величезних розмірів. Найбільша площа відведена арабським антилопам і оленям. Великий павільйон зайняло сімейство котячих: леви, тигри, пуми, чорні і плямисті леопарди, ягуари. У зоопарку можна побачити «червонокнижників» аравійського Орікс і білого лева, а також слонів, жирафів, газелей, кенгуру, мавп, змій, павичів, гігантських черепах і забавних мініатюрних пінгвінів.

Зоопарк може похвалитися величезним акваріумом, в якому мешкають сотні видів морських тварин з усього світу. Відомий він і своїми науковими дослідженнями за програмою розведення диких тварин, які перебувають під загрозою зникнення.

Територія зоопарку аж ніяк не маленька, так що не сподівайтеся, що зможете швидко пробігтися і все оглянути. Можна скористатися курсує по зоопарку паровозиком з відкритими вагонами.