Понеділок, 21 грудня 2015 13:19

Заповідник Рас-Мохаммед, Шарм-ель-Шейх

Заповідник Рас-Мохаммед, Шарм-ель-Шейх

Зграї різнокольорових риб, острови коралових рифів, які виступають над поверхнею моря, мангрові дерева, які ростуть прямо у воді, - лише мала частина того, що можна побачити в цьому національному заповіднику. Вважається, що Рас-Мохаммед - одне з наймальовничіших місць в усьому Єгипті. Причому красу тут можна знайти не тільки під водою (коралові ліси в цьому заповіднику дуже любив Жак Ів Кусто), але і на суші - взяти хоча б геологічні розломи, що утворилися в результаті землетрусів.

Тут же є невелика затока, яку називають Магічною. Вода в ній по концентрації солей схожа на воду Мертвого моря і має цілющі властивості. Втім, Магічною цю затоку називають з інших причин - місцеві жителі впевнені, що вона виконує будь-які бажання, потрібно тільки зануритись у воду з головою.

Біля входу усім відвідувачам видають детальну карту-схему, щоб туристи не заблукали на гігантській території заповідника (хоча загубитися все одно не вийде - для відвідування доступна максимум десята частина території). У Рас-Мохаммед можна відправитися з екскурсією, а можна самостійно - заповідник розташований в 20 кілометрах на південь від Шарм-ель-Шейха, і до нього легко доїхати на таксі. Тому якщо ви купили гарячі тури в Єгипет з Києва, обов'язково відвідайте цей заповідник.