Неділя, 27 грудня 2015 19:44

Закінф, Острів Родос

Закінф, Острів Родос

Більшість маршрутів на острові Закінф - природні. Варто обов'язково дістатися до неймовірної бухти навазі, на піщаному пляжі якій іржавіє корабель контрабандистів минулого століття. Величезне судно лежить тут, ніби символізуючи назву затоки, що перекладається як бухта корабельних аварій.

Потрібно неодмінно здійснити подорож на катері до гротів Блакитних печер, щоб побачити, як сонячні промені, відбиваючись у морській воді, танцюють на химерних склепіннях гротів, фарбуючи їх в небесно-блакитний колір.

Щоб зберегти природну різноманіття острова, на Закинфе відкрито Національний морський парк. У нього входять кілька місцевих пляжів, наприклад, заливши Лангас - єдине місце в Іонічному морі, де відкладають яйця гігантські черепахи Каретта-каретта.

Закінф вважається ще й островом з багатим культурним життям. Тут нерідкі музичні та театральні фестивалі, художні виставки та ярмарки ремісників. Їхні роботи можна купити в селі Волімес: дуже грецької, з білими будиночками і оливковими деревами у внутрішніх двориках. Тут живуть майстри на всі руки - тчуть килими з традиційними візерунками, вирізають з дерева хитромудрі рогатки для дітей, роблять дуже смачний сир «Ладотірі» і пастилу з мигдалю. Виїхати звідси з порожніми руками просто неможливо. А ще в Волімес потрібно обов'язково обійти старовинні церкви, в яких досі зберігаються ікони XI - XV століть.