Відпочинок у Буковелі: розваги і пам'ятки

Відпочинок у Буковелі: розваги і пам'ятки

Буковель є одним з найпопулярніших гірськолижних курортів Карпат. Він розташовується в селищі Поляниця на висоті 920 метрів над рівнем моря. Три чудові гірські вершини височіють на території Буковеля: Бульчиньоха (1455 м), Чорна Клева (1241 м), Буковель (1129 м). Вони дають початок гірськолижним трасам.

Помірний континентальний клімат Буковеля забезпечує досить м'яку зиму і тепле літо. Гірськолижники відпочивають тут з листопада до середини травня.

Територія курорту обладнана гірськолижними трасами, завдовжки в 50 км, розташовуються які за спеціальним трав'яному грунту. Цікаво тут буде, як досвідченим спортсменам, так і новачкам. 336 метрів становить максимальний перепад висот регіону катання. Курорт обслуговується канатними підйомниками, які з'єднані між собою. На багатьох схилах можна кататися до самої глибокої ночі, завдяки спеціально створеній системі штучного освітлення. Біля підніжжя гір до користування туристів пункти прокату інвентарю, душові кабінки, роздягальні, сервісні центри. Крім того, тут є гірськолижні школи, в яких кожен може отримати уроки лижної майстерності. Для дітей працює окремий лижний майданчик, обладнаний власним ліфтом. Сноубордистів порадує у Буковелі три фан-парки з хафпайп і трамплінами. Якщо ж ви не фанат лиж, то вас порадує Женева - санаторій у Трускавці, двері якого відчинені для відвідувачів протягом року.

Туристичні комплекси Буковеля гостинно запрошують у свої володіння в будь-який час року. Серед них кращими вважаються готель Едельвейс, Буковель, Шелтер. У зимовий час туристів чекають гірськолижні траси, а також катання на санках і ковзанах на спеціально обладнаних для цього майданчиках. У весняний, літній і осінній час відбуваються прогулянки по мальовничих луках, покритих травою, сходження до гірських вершин, а також велосипедні та кінні прогулянки, які нічим не гірші, ніж за відпочинок в Закарпатті. Восени приходить час для збору ягід та грибів. У цей час гостей Буковеля чекає прекрасний улов у прибережних водах. Ресторани курорту дозволяють приємно провести час і смачно і корисно поїсти. Для любителів нічних розваг тут працюють нічні клуби і дискотеки.

Пам'ятки Буковеля:

  • Пнівський замок, розташований в 32 км від міста.
  • Костел, що знаходиться в місті Делятин, в 25 км від курорту.
  • Стежка галицького визволителя Довбуша, завдовжки в 15 км.
  • Найкрасивіший водоспад регіону Шешорський Гук.
  • Чоловічий монастир Манявський скит.
  • Гірську ущелину з мальовничим і величним Манявським водоспадом.

Дивовижний Буковель чекає на вас у будь-який час року!