Понеділок, 14 грудня 2015 01:03

Sun Water Sport, Мале

Sun Water Sport, Мале

Зайнятися віндсерфінгом на Мальдівах можна практично на всі курортах. Новачкам - в тихих лагунах, досвідченим спортсменам - прямо у відкритому океані. Вітер дме практично завжди, хоча найкращий сезон припадає на час з травня по жовтень. Іноді уроки з тренером спочатку включені у вартість проживання, але найчастіше спробувати себе в цьому виді спорту можна за окрему плату (від $ 50 за заняття). Повний курс навчання для початківців, включаючи сертифікат, обійдеться в $ 200-250.

Десятки серфстанціі розкидані на безлічі Мальдівських острівців. Один з найбільших місцевих центрів водних видів спорту - Sun Water Sport - має три філії. Перший - на атолі Нуну (Noonu), при готелі Hilton Maldives / Iru Fushi Resort & Spa. Другий - на атолі Даалу, при Vilu Reef Beach & Spa Resort. Нарешті, третя станція розташовується на атолі Хаа-Аліф (готель Waldorf Astoria Maldives).

Інструктори центру беруть в учні всіх бажаючих віком від 7 до 70 (!) Років і вчать управлятися з вітрилом навіть тих, хто страшно далекий від спорту. Якщо ж ви байдужі до віндсерфінгу, зверніть увагу на вітрильні катамарани, яких тут теж вчать «об'їжджати».