Четвер, 17 грудня 2015 12:09

Старе місто, Ла-Лагуна

Старе місто, Ла-Лагуна

У списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО входять історичні та природні пам'ятки з усього світу, які вважаються «спадщиною людства», яке ми повинні передати своїм нащадкам.

Для туристичних визначних пам'яток потрапити в цей список все одно що отримати «знак якості» - новий статус гарантує інтерес усього світу, кошти на охорону і відновлення. У сенсі складання списку обов'язкових місць для огляду, вибору ЮНЕСКО майже завжди можна довіряти.

Історичний центр Сан-Крістобаль-Ла-Лагуни складається з безлічі кварталів, забудованих сотні років тому домішками, церквами і дворянськими особняками. Ця частина міста відмінно збереглася до наших днів, і весь Старе місто Ла-Лагуни оголошений всесвітньою спадщиною ЮНЕСКО.

Майже у кожної будівлі є своє ім'я та історія. Багато визначних пам'яток Ла-Лагуни пов'язані з ім'ям її засновника, іспанського конкістадора Алонсо-де-Луго. Оглянути Канарські архітектуру з традиційними кованими прикрасами огорож та фасадів, а заодно перейнятися колоніальної атмосферою найкраще під час прогулянки старими вуличками з брущатими мостовими і затишними закутку зелених двориків.