Понеділок, 21 грудня 2015 16:08

Кольоровий каньйон, Шарм-ель-Шейх

Кольоровий каньйон, Шарм-ель-Шейх

Тим, хто обрав відпочинок в Єгипті Шарм ель Шейх може запропонувати багато варіантів. Колись найсильніший землетрус розломив земну кору в районі Синайських гір, через що з'явилася п'ятикілометрова тріщина. Її рік за роком розмивали дощі, поки не утворилася відома єгипетська пам'ятка - Кольоровий каньйон.

Кольоровим його назвали невипадково: на вигляд стіни каньйону нагадують листковий пиріг. У скелях химерної форми проступають гірські породи рожевого, бузкового, блакитного, золотистого і червоного відтінків. Часом прохід в скелях стає дуже вузьким - всього близько метра в ширину, при тому, що стіни каньйону височіють над головою на 20-30, а в деяких місцях і на всі 80 метрів.

Як і в багатьох популярних єгипетських містах, тут не обійдеться без всюдисущих "туристичних" бедуїнів, які в кінці шляху пропонують забігти до них на вогник, перекусити і випити чаю каркаде. Найпопулярніший спосіб потрапити в каньйон - замовити екскурсію в одному з турагентств Шарм-ель-Шейха. Будьте готові до 40-хвилинної поїздки на джипі по вибоїнах.