Неділя, 13 грудня 2015 23:22

Атолл Мііму

Атолл Мііму

Це загублений в море атол, чиї коралові рифи - улюблене місце проживання рифових акул і морських черепах. З 35 островів Мііму лише дев'ять заселені і всього два пристосовані для прийому іноземних гостей. Мііму відкрили для туристів лише наприкінці дев'яностих років, і цей атол досі залишається виключно тихим і мало дослідженим куточком Мальдів.

В околицях атола є два заслуговують уваги дайвінг-споту. Перший - «Акулячий мова» (Shark's Tongue), який через своїх сильних течій годиться тільки для досвідчених дайверів. У цьому місці, на 20-метровій глибині збираються сірі рифові акули. Друге місце, доступне і для початківців аквалангістів, і для шанувальників сноркелинга, називається Giant Clam. Тут практично завжди можна побачити кілька гігантських морських черепах і подивитися на райські кущі яскравих анемона, водоростей і коралів.

На Мііму працюють два готелі: п'ятизірковий Medhufushi Island Resort, який багато хто називає одним з кращих Резорт Мальдів, і більш скромний чотиризірковий Hakuraa Club.

Атолл Мііму знаходиться в 130 кілометрах на південь від Мале, трансфер на гідроплані сюди займе близько 40 хвилин.