8 місць, де роблять знамениті італійські вина

8 місць, де роблять знамениті італійські вина
Вересень на дворі, а, значить, в Італії щосили йде «вендеммія» або збір винограду. На Сицилії грона почали зрізати ще в серпні, а північні регіони - ті, що ближче до Альпам, закінчать сезон лише в листопаді. Весь цей час по всій країні будуть проводитися дні відкритих погребів і веселі свята. Allbooking.com.ua радить взяти на замітку кілька виноробства, на яких роблять самі знамениті італійські вина.

Виноробня Guido Berlucchi Італія

Всесвітньо відоме виробництво італійського «шампанського», що завоював найпрестижніші нагороди. А історія його почалася навесні 1955 року, коли багатого графа Гвідо Берлуккі познайомили з молодим енологом Франко Зіліані. Юнак мріяв створювати з ломбардного винограду ігристі вина, використовуючи класичний французький метод. Берлуккі надав йому цю можливість, і в 1961 році на світ з'явилося Pinot di Franciacorta, завоювало ринок завдяки вишуканому смаку. А через рік Зіліані створили рожеве напівсолодке Max Rosé. З тих пір вина Berlucchi відомі на весь світ і є синонімом свята і задоволення за досить демократичною ціною.

Виноробня Cleto Chiarli Емілія-Романья, Італія

Опинившись неподалік від Модени, варто заїхати до одного з найголовніших виробників Ламбруско в регіоні. На виноробні Cleto Chiarli його роблять з 1860 року. Тут завжди раді гостям, які цікавляться цим напоєм. У ході візиту можна дізнатися про те, що Ламбруско буває рожевим і пурпуровим, абсолютно сухим і напівсолодких. І хоча на експорт звичайно йде напівсолодке Ламбруско, місцеві жителі вважають класикою сухі сорту.

Виноробня Адамі Венето, Італія

Традиційні для регіону Венето вина Valpolicella і Soave приємно пробувати на виноробні сім'ї Адамі. Під час екскурсії тут показують льох для зберігання вин - підземний тунель, в прохолоді якого зберігаються пузаті дерев'яні бочки з благородним напоєм. А також розповідають про те, що Soave визнали в 1931 році найбільш типовим для даного регіону вином і виділили область виробництва Соаве в особливу територію.

Льох братів Дзен і Музей вина Озеро Гарда, Італія

Виноробня дзен - один з визнаних лідерів у виробництві знаменитого вина Бардолино. Для зміцнення слави сімейного бізнесу і для того, щоб просвітити приїжджають сюди туристів, господар Гаетано дзен в 1991 році заснував Музей вина. У ньому можна простежити за всіма процесами виробництва і зберігання вина. Після відвідин ви будете не тільки знати, що таке баррікайя, але і в якій тарі зберігали вино в середні віки, в якій зберігають тепер і що за пробка потрібна для збереження вина в пляшці.

Виноробня Fratelli Vogadori Венето, Італія

Виноробнею Vogadori володіють три брати - Альберто, Гаетано і Емануеле. Виноградники, що належать їм сьогодні, передавалися з покоління в покоління. А село Неграр, де розташоване винне господарство, входить до п'ятірки головних виробників класичних вин Вальполічелла на північному сході від Верони. Брати вирощують виноград відповідно до органічними методами, без хімічних добрив. Збір винограду тут досі виробляється вручну. А майбутнє вино Амароне делла Вальполічелла фортецею 15 градусів витримують у французьких дубових бочках протягом 24 місяців!

Виноробня Тессарі Венето, Італія

Господарство сім'ї Тессарі входить до числа лідерів-виробників вина в регіоні Соаве. Під час екскурсій англійською, французькою та німецькою мовами тут знайомлять з особливими умовами зберігання білих вин таких відомих сортів, як Grisela, Le Bine Longhe, Tre Colli (Recioto) і Garganega Brut. Після змістовних бесід настає час для дегустації вин, яка супроводжується місцевими закусками.

Виноробня Фатторія Парадізо Емілія-Романья, Італія

Тут виробляють вино, яке любили папа римський Іоанн Павло II і Федеріко Фелліні. Протягом багатьох років цим виноробним господарством керує родина Пецці. На 75 гектарах землі вони вирощують характерні тільки для регіону Емілія-Романья сорти винограду - Санджовезе, Албана, Пагадебіт і Треббьяно. Засновник господарства Маріо Пецці свого часу врятував від повного забуття сорти винограду Канина і виявив досі не відомий науці дикий сорт Барбаросса. Вина з того й іншого сорту можна спробувати і купити в магазині при виноробні.

Льохи Аграрного кооперативу Чінкве Терре Манарола, Італія

Найкраще місце для екскурсії по виноградниках, дегустації та покупки вина в знаменитому заповіднику Чінкве-Терре розташоване в декількох кілометрах від Манарола, в містечку Гроппа. У льохах аграрного кооперативу Чінкве-Терре (Cantina della Cooperativa Agricola delle Cinque Terre) можна продегустувати добірні вина регіону, підкріпитися легкими закусками і купити кілька пляшок «на пам'ять». Наша порада - беріть Скьякетру (Sciacchetrà) - легке вино з солом'яним кольором, яке добре поєднується з сиром і солодощами і яке до вас пили Пліній Старший, Петрарка і Боккаччо.