7 найблільш цікавих музеїв сексу та еротики в світі

7 найблільш цікавих музеїв сексу та еротики в світі
У всіх цих музеїв є одне обмеження: сюди пускають тільки повнолітніх. Сюди приходять групами і поодинці, молоді люди та пенсіонери, щоб побачити непристойні і нескромні експонати в світі, що ілюструють потаємні людські бажання ... Ми розповідаємо про найцікавіші музеях сексу та еротики світу, які можна відвідати під час літньої відпустки.

Парк еротичної скульптури Південна Корея

Оригінальний парк розташований на острові Чеджу і був відкритий в 2004 році. Тут зібрані зразки еротичного мистецтва різних народів Європи, Африки та Азії. Лейтмотив цього музею під відкритим небом - секс і еротика не повинні створювати напругу, тому багато експонатів не тільки еротичні, але й комічні. Також на території парку можна подивитися еротичні фільми, купити в секс-шопі товари світової секс-індустрії і спробувати найнеймовірніші страви, щедро присмачені афродизіаками. Сюди пускають тільки за паспортом тих, кому виповнилося 18 років. І навіть молодята тут часті гості: прямо у весільних нарядах позують на тлі експонатів. Про інші визначні пам'ятки Південної Кореї читайте в путівнику по країні.

Музей еротики Париж, Франція

Недалеко від кабаре «Мулен Руж» знаходиться Музей еротики. Чотири поверхи порнографічних картинок, скульптур та інсталяцій - забави всіх народів світу. Про пристойність тут свої уявлення, так що пускають навіть дітей у супроводі дорослих. Про інші визначні пам'ятки Парижа читайте в путівнику по місту.

Музей секс-машин Прага, Чехія

Ходиш і дивуєшся: чого тільки люди не придумають для задоволення своєї плоті? Самий непристойний музей Праги в цьому сенсі обіцяє силу-силенну відкриттів. Зокрема, що фантазія у людей воістину безмежна. Симуляторів, «спецодягу», пристосувань для колективних садомазо-ігрищ та інших «гаджетів» на трьох поверхах зібрано кілька сотень. Все можна розглянути і сфотографувати на пам'ять. Для поціновувачів старовини в тутешньому кінозалі періодично крутять німі порнофільми іспанського чомусь виробництва 100-річної давності. Про інші визначні пам'ятки Праги читайте в путівнику по місту.

Музей еротики Барселона, Іспанія

Експонати цього пікантного установи поділені по тимчасовим і просторовим критеріям. Античні цивілізації - це сміливі фрески та скульптури стародавньої Греції, Риму, Єгипту. Далекий Схід - численні японські фалоси (у Японії - їх культ) і китайські малюнки на тему обміну сексуальною енергією між чоловіком і жінкою. Індія - знаменита Камасутра з її акробатичними позами. А також: еротичні сни європейських художників, втілені в їх картинах (у тому числі роботи Пікассо), вражаюча колекція пристосувань для шанувальників садомазохізму і багато іншого. Всього - більше восьми сотень предметів. Про інші визначні пам'ятки Барселони читайте в путівнику по місту.

Музей еротичного спадщини Лас-Вегас, США

Девіз музею, заснованого в 2008 році священиком і професіоналом в області порнографії (це дві різні людини), - «Сексуальна освіта за допомогою мистецтва». Тут зібрані експонати на еротичні теми, включаючи добірку обкладинок журналу Playboy, загадкові споруди і пристосування так чи інакше пов'язані з сексуальним життям, плакати, що піднімали дух американських солдатів під час бойових дій. При Музеї еротичного спадщини регулярно проходять всілякі лекції, майстер-класи та зустрічі з цікавими людьми. Про інші визначні пам'ятки Лас-Вегаса читайте в путівнику по місту.

Музей еротики Амстердам, Нідерланди

В еротичному музеї можна побачити все, що безпосередньо пов'язано з головним гніздом амстердамського розпусти - знаменитою вулицею Червоних Ліхтарів: аудіо- та відеоматеріали, невеликий фільм «Білосніжка і сім гномів", не призначений для показу по телебаченню і навіть імітацію справжньої приват-кабінки з восковою фігурою представниці дуже давньої професії. Про інші визначні пам'ятки Амстердама читайте в путівнику по місту.

Музей сексу Амстердам, Нідерланди

У цього місця дуже привабливу назву, але сам музей не завжди виправдовує надії відвідувачів: експонати занадто «пристойні», і ніяких збуджуючих фантазії порнографічних скульптур і фотографій немає. Але якщо придивитися уважніше, можна розгледіти справжні секс-артефакти, найстаріші з яких датуються часом грецької та римської епох, а також замальовки з публічних будинків, скульптури у стилі садо-мазо та статуетки з величезними достоїнствами. Про інші визначні пам'ятки Амстердама читайте в путівнику по місту.